Zima płata figle

0 Comments


Jak widać za oknem, zima płata figle,

Mało jest miejsc, w których można spotkać śnieg, a jeżeli już  to raczej się topi,

ze względu na pogodę, trzeba sprawdzić czy posiadamy dobre ubezpieczenie, gdyż wiatry za oknem coraz bardziej wieją i nie wiadomo co one mogą nawyczyniać. Z wiatrem idzie deszcz, czasami deszcz ze śniegiem, który dodatkowo potęguje skutki kapryśnej aury. Dobre ubezpieczenie zapewni wam bezproblemową likwidację ewentualnej szkody.

Jak widać na załączonym filmie, zima płata figle – temperatury są dodatnie, wiatr zamienia się w wichurę, szkody się potęgują.

Dlatego ważne jest to aby posiadać odpowiednią polisę, która zabezpieczy nas od skutków nawałnic i innych zdarzeń losowych.

Zmiany klimatyczne są coraz bardziej widoczne i na terenach, na których nie spotykało się takich zdarzeń coraz częściej one występują, albo silny wiatr z gwałtownymi porywami, albo chwilowe i nagłe załamanie pogody. Do tego musimy się przyzwyczaić, ale również możemy się zabezpieczyć.

Ubezpieczenie domu powinno zawierać w sobie skutki upadku drzew i budowli, natomiast samochód powinien posiadać autocasco, gdyż uzyskanie odszkodowania za upadek drzewa na samochód jest bardzo trudne.

Pamiętajmy, uszkodzeniu może również ulec ogrodzenie naszego domu, mienie znajdujące się na tarasie i ogrodzie, garaże i budynki gospodarcze, więc zakres wykupionej polisy powinien być odpowiednio dobrany.

 

Related Post

Dla SenioraDla Seniora

0 Comments


Dla Seniora Pomożemy finansowo, m.in. jeśli: • zdarzy się wypadek, w wyniku którego doznasz uszczerbku na zdrowiu,  • zajdzie konieczność leczenia w szpitalu,  • poważnie zachorujesz i będą Ci potrzebne

pracujesz za granicąpracujesz za granicą

0 Comments


pracujesz za granicą, a jeszcze nie posiadasz ubezpieczenia? zastanów się co robisz, ubezpieczenie w wielu krajach jest traktowane priorytetowo, więc bez ubezpieczenia nie będziesz mieć możliwości podjęcia pracy, ale jak

MOTO AssistanceMOTO Assistance

0 Comments


MOTO ASSISTANCE – W PODRÓŻY SAMOCHODEM DEFINICJE Użyte w OWU Globtroter w opcji MOTO ASSISTANCE określenia mają następujące znaczenia: 1. AWARIA SAMOCHODU – zaistniała w OKRESIE UBEZPIECZENIA niesprawność SAMOCHODU, wynikająca z

OC rolnika tanioOC rolnika tanio

0 Comments


OC rolnika tanio, jeżeli potrzebujesz zapraszamy. OC rolnika jest ubezpieczeniem obowiązkowym, które posiadamy w swojej ofercie, pozwoli ono zniwelować straty finansowe powstałe w skutek wyrządzenia szkody osobom trzecim w związku