zbliżają się Święta

0 Commentszbliżają się Święta,

więc pamiętaj o nas, gdyż wyznajemy hasło

„Mam urlop domu PILNUJE Allianz” nasza polisa zapewnia Ci spokojne spędzenie urlopu, nawet jak Ciebie nie będzie zapewnimy pomoc w nagłych przypadkach.

Bezpieczny Dom Plus ubezpieczenie u Agenta Allianz Dariusz Kasica Żary

Bezpieczny Dom Plus ubezpieczenie u Agenta Allianz Dariusz Kasica Żary

Posiadając ubezpieczenie w naszej firmie, masz pewność, że jeżeli jesteś po za domem to my będziemy zapewniali spokój,

ubezpieczenie zapewni Ci również pomoc w nagłych przypadkach, jeżeli potrzebna będzie pomoc hydraulika, elektryka lub innego specjalisty zajmiemy się zamówieniem i przysłaniem odpowiedniego fachowca.

Ubezpieczenie bezpieczny dom plus jest ubezpieczeniem, które zabezpiecza nam wszystkie zdarzenia, jeżeli nie są wykluczone w OWU, czyli ogólnych warunkach ubezpieczenia. Zakresowo jest to najpełniejsze ubezpieczenie, które możemy zaproponować naszym klientom, definicja jakiekolwiek zdarzenie ubezpieczeniowe, zapewnia nam pełny zakres zabezpieczenia domu, mieszkania, oczywiście występują w nim również ryzyka nazwane, ale to wszystko zależy od klienta.

Zbliżają się święta i nie tylko święta polisa działa przez cały rok.

Wykupując ubezpieczenie Bezpieczny Dom Plus masz pewność, że będziesz chroniony w sposób zapewniający Ci bezpieczeństwo, pamiętaj jednak, że jako właściciel domu masz również obowiązki w postaci wykonywania okresowych przeglądów ( w mieszkaniach obowiązek ten został scedowany na zarząd wspólnoty, który musi tego pilnować ) .

Podsumowując, czy zbliżają się Święta, czy też nie posiadając odpowiednią polisę masz pewność, że zawsze będziesz miał gdzie wrócić .

 

Related Post

Allianz ubezpieczenia od A do Z

Nowy GlobtroterNowy Globtroter

0 Comments


Już od 01-02-2021 roku, dostępny jest nowy jeszcze bardziej rozbudowany i korzystny cenowo nowy Globtroter. zakres ubezpieczenia dopasowany do twoich potrzeb zaczynając od Kosztów leczenia i assistance w podróży, po

Sprzedałeś samochódSprzedałeś samochód

0 Comments


Sprzedałeś samochód ! Pamiętaj, że sprzedający ma obowiązek powiadomić ubezpieczyciela o sprzedaży samochodu w ciągu 14 dni. W przypadku wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC przez nabywcę zwrot niewykorzystanej składki należy się

nie tylko ubezpieczenianie tylko ubezpieczenia

0 Comments


nowy artykuł warty uwagi : http://www.nietylkoubezpieczenia.pl/systemy-elektroniczne-poznaj-alfabet-bezpieczenstwa/ nie tylko ubezpieczenia portal, który podejmuje różne zagadnienia nie tylko z branży ubezpieczeniowej porady podczas remontu domu, mieszkania : 100 porad np.: Pył podczas