Ubezpieczenie na życie Allianz

0 Comments


Ubezpieczenie na życie Allianz, zmieniamy się dla Ciebie

Trzy nowoczesne rozwiązania z umowami dodatkowymi:

  1. Plan pełnej ochrony
  2. Plan z gwarancją kapitału
  3. Plan na dziś i jutro
  • Plan pełnej ochrony – zabezpieczenie bliskich na wypadek Twojej śmierci
  • Plan z gwarancją kapitału – gromadzenie kapitału bez ryzyka
  • Plan na dziś i jutro – kompleksowa ochrona rodziny z dodatkową możliwością gromadzenia kapitału

Ubezpieczenia na życie TU Allianz Życie zmieniają się dla Ciebie, dlatego oprócz głównych korzyści dajemy możliwość rozszerzenia o umowy dodatkowe, w zależności od wybranego Planu masz możliwość zabezpieczenia również w wyniku wypadku, w wyniku choroby, dla dziecka oraz wypłatę renty dla najbliższych jakby Ciebie zabrakło.

Pamiętaj wypłata następuje nie tylko z umowy głównej ale masz możliwość zabezpieczenia najbliższych poprzez wypłatę miesięcznej renty przez okres od 5 do 25 lat, wybór zależy od Ciebie. Umowy możesz modyfikować poprzez dodawanie lub odejmowanie ryzyk w ubezpieczeniu.

Ubezpieczenie na życie Allianz, zmienia się razem z Tobą możesz je modyfikować w zależności od swoich potrzeb np. jeżeli spłacasz kredyt i potrzebujesz zabezpieczenia w wysokości 500 000 ale po kilku latach kwota zabezpieczenia będzie wynosiła już 400 000 to możesz dokonać zmiany w umowie i obniżyć sumę ubezpieczenia przez co koszt ochrony będzie dla Ciebie niższy. Natomiast jeżeli dojdzie do sytuacji w której potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia np. dziecka, które właśnie przyszło na świat nic prostszego, dokonamy zmiany i dołączymy umowy dodatkowe. Sam decydujesz co jest Ci potrzebne.

Więcej informacji telefonicznie:  604 610 748 – Ubezpieczenie na życie Allianz

Dzięki

Planowi pełnej ochrony

możesz korzystać nie tylko z zalet terminowego ubezpieczenia na życie, które stanie się zabezpieczeniem Twoich zobowiązań finansowych.
Możesz również stworzyć dla siebie pakiet ochronny, dobierając interesujące Cię umowy zapewniające finansowe wsparcie w razie choroby czy wypadku.

Plan z gwarancją kapitału

Pozwoli Ci zgromadzić oczekiwaną kwotę w ustalonym przez siebie czasie – bez ryzyka inwestycyjnego. Możesz też zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek Twojej śmierci, a dla siebie stworzyć pakiet ochronny. Zgromadzoną kwotę możesz otrzymywać w formie regularnych wypłat, które pomogą Ci pokryć stałe wydatki.

Z Planem na dziś i jutro

odłożysz pieniądze na przyszłość, a jednocześnie możesz dowolnie komponować swój indywidualny pakiet ochronny oraz osobne pakiety dla swoich bliskich. Wiedząc, co się dla Ciebie liczy w danym momencie życia, możesz kształtować ubezpieczenie tak, by zabezpieczało Ciebie i najbliższych w razie zachorowania czy wypadku.

Related Post

inwestycja w pracownikainwestycja w pracownika

0 Comments


Inwestycja w PracownikaEfektywność pracy a ubezpieczenia pracownicze.Czy dobrze postrzegany pracodawca ma wpływ na zwiększenie efektywności Swoich Pracowników.Oczywiście, że tak w firmach które prowadzą rozbudowane programy dla Pracowników procentuje takie rozwiązanie,

MOTO AssistanceMOTO Assistance

0 Comments


MOTO ASSISTANCE – W PODRÓŻY SAMOCHODEM DEFINICJE Użyte w OWU Globtroter w opcji MOTO ASSISTANCE określenia mają następujące znaczenia: 1. AWARIA SAMOCHODU – zaistniała w OKRESIE UBEZPIECZENIA niesprawność SAMOCHODU, wynikająca z

pracujesz za granicąpracujesz za granicą

0 Comments


pracujesz za granicą, a jeszcze nie posiadasz ubezpieczenia? zastanów się co robisz, ubezpieczenie w wielu krajach jest traktowane priorytetowo, więc bez ubezpieczenia nie będziesz mieć możliwości podjęcia pracy, ale jak

Odpowiedzialność karna głównego księgowego

koszty rezygnacjikoszty rezygnacji

0 Comments


Koszty rezygnacji, obejmują ubezpieczenie rezygnacji albo skrócenia zorganizowanego wyjazdu: Zwrot 80% lub 100% poniesionych kosztów z tytułu rezygnacji. Franszyza redukcyjna – 20% poniesionych kosztów lub Franszyza redukcyjna – zniesiona w