ubezpieczenie domu

0 Comments


Allianz Bezpieczny Dom Plus

Ubezpieczenie domu,

Ubezpieczenie domu, tak jeżeli tutaj jesteś to na pewno szukasz odpowiedniego ubezpieczenia domu, które właśnie my mamy w zakresie.

Z nami ubezpieczysz dom od ryzyk nienazwanych oraz powodzi, wandalizmu, przepięć, kradzieży zwykłej, elementów działki i innych.

Dostępne opcje: Bezpieczny dom, Bezpieczny dom plus.

Pakiet bezpieczny dom w ryzykach nazwanych, a pakiet bezpieczny dom plus w ryzykach nienazwanych.

Opcje, które wybieramy to powódź, przepięcia, kradzież, kradzież z włamaniem, Odpowiedzialność Cywilna w życiu prywatnym, assistance, ochrona prawna, elementy działki, nagrobki, mienie na tarasie i ogrodzie.

Bezpieczny Dom Plus

Ubezpieczenie Bezpieczny Dom Plus, jest szyte na miarę, a współczynniki silnego wiatru i deszczu nawalnego są jednymi z najniższych na rynku, dlaczego ? ponieważ nie w TUiR Allianz Polska S.A. nie występuje taki współczynnik my go nie określamy. Jest to bardzo ważne w tym zakresie ryzyk, sprawdź jakie mają inni a przekonasz się ,

nie chcesz szukać to przykładowe współczynniki na silny wiatr to 17,5 m/s, a deszcz nawalny to 4 l/m2/min .

Dodatkowo ubezpieczenie może obejmować graffiti, czyli ryzyko, które coraz częściej jest spotykane na naszych ulicach.

Related Post

MOTO AssistanceMOTO Assistance

0 Comments


MOTO ASSISTANCE – W PODRÓŻY SAMOCHODEM DEFINICJE Użyte w OWU Globtroter w opcji MOTO ASSISTANCE określenia mają następujące znaczenia: 1. AWARIA SAMOCHODU – zaistniała w OKRESIE UBEZPIECZENIA niesprawność SAMOCHODU, wynikająca z

Promocje AllianzPromocje Allianz

0 Comments


Promocje Allianz, tak również u nas możesz skorzystać z licznych promocji, zarówno w ubezpieczeniach na życie jak i w ubezpieczeniach majątkowych, dowiedz się o aktualnych promocjach w naszej agencji. 1.