ubezpieczenia

Ubezpieczenia tradycyjne

Ubezpieczenia tradycyjne,

są to polisy ochronne oraz ochronno-oszczędnościowe. Ich celem jest zapewnienie świadczenia rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego. Wypłata świadczenia umożliwia spłatę zobowiązań – kredytów, a także podatków spadkowych. Dzięki temu rodzina może normalnie funkcjonować po stracie osoby zapewniającej główne źródło utrzymania. W tej grupie są również ubezpieczenia pozwalające na budowanie kapitału na przyszłość. Kapitał ten wraca do Ciebie w chwili, gdy osiągasz określony wiek lub w razie rezygnacji z ubezpieczenia.

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby ubezpieczeniowe swoich klientów, Allianz proponuje do tradycyjnych ubezpieczeń na życie – umowy dodatkowe:

  • na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku
  • na wypadek inwalidztwa
  • na wypadek poważnego zachorowania
  • na wypadek inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem lub chorobą.

Ubezpieczenia tradycyjne, przeznaczone są dla każdego kto przejdzie ankietę medyczną i podpisze wypełniony wniosek.

Wniosek zostanie spolisowany po opłaceniu pierwszej składki i zaakceptowaniu przez centralę.

Jeżeli jesteś osobą, która chce zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek tego czego nie da się przewidzieć, to jest ono dla Ciebie.

Ubezpieczenia na życie jest to produkt bardzo rozbudowany, ale możesz wykupić również tylko podstawowy zakres ubezpieczenia i wówczas posiadając tylko terminowe ubezpieczenie na życie możemy powiedzieć, iż posiadamy ubezpieczenie tradycyjne.

Najbardziej rozbudowanym ubezpieczeniem na życie w TU Allianz Polska S.A. jest obecnie 'Plan na dziś i jutro' który oprócz podstawowego zakresu ubezpieczenia posiada wiele umów dodatkowych, wejdź w zakładkę plan na dziś i jutro .

www.allianz.pl