Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

OC są obowiązkowe – wie o tym każdy kierowca. Warto jednak zadbać również o ubezpieczenie Autocasco na wypadek kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia auta bądź jego wyposażenia. Podczas wypadków i awarii w trasie nieocenione okazują się usługi assistance.

Od grudnia Nowe stawki u Agentów Allianz – sprawdź naszą ofertę na ubezpieczenia komunikacyjne. Możesz otrzymać zniżkę do -70 % w OC i do -70 % w AC, oprócz tego bierzemy pod uwagę inne Twoje ubezpieczenia w Allianz również za nie możesz otrzymać dodatkowe bonusy .

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w wielu miastach województwa dolnośląskiego i województwa lubuskiego.

Dokonując wyboru ubezpieczyciela warto zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia i jakość likwidacji szkód komunikacyjnych.

OC
Wartość ubezpieczenia OC doceniamy wtedy, gdy jako posiadacz lub prowadzący pojazd wyrządzimy komuś szkodę, za którą nie musimy płacić z własnej kieszeni. W Allianz możemy liczyć na coś więcej. W trudnej sytuacji pomoże nam „Mini Car Assistance” dodawany bezpłatnie do obowiązkowego ubezpieczenia.
AC w Allianz
Możesz ubezpieczyć pojazd zarejestrowany w Polsce wraz z jego wyposażeniem na wypadek uszkodzenia, zniszczenia, utraty pojazdu lub jego wyposażenia wskutek następujących zdarzeń:

  •  wypadku drogowego przy współudziale innych pojazdów lub uczestników ruchu drogowego,
  • pozostałych wypadków powstałych na skutek nagłego działania siły mechanicznej w momencie zetknięcia się pojazdu z innymi pojazdami, osobami, przedmiotami lub zwierzętami – pochodzącymi z zewnątrz pojazdu,
  • uszkodzenia przez osoby trzecie,
  • kradzieży,
  • pożaru, wybuchu, osmolenia;
  • huraganu, gradu, uderzenia pioruna, powodzi, osuwania się lub zapadania ziemi, lawiny, lub innych sił przyrody;
  • nagłego działania czynnika termicznego i chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu.

Car Assistance
Życie potrafi nas zaskoczyć. Jednak nie z ubezpieczeniem „Car Assistance”, w ramach którego Allianz Polska gwarantuje udzielenie wszechstronnej pomocy w razie wypadku, awarii, kradzieży samochodu w czasie podróży na terytorium Polski oraz na terytorium państw Europy objętych systemem „Zielonej Karty”. Warto być pod dobrą opieką 24 godziny na dobę.
Mini Car Assistance
Ubezpieczenie „Mini Car Assistance” dołączane bezpłatnie do ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych może się okazać bardzo pomocne w sytuacji, gdy nasz pojazd nie nadaje się do użytku. Holowanie, wykonanie naprawy na drodze, przydatne informacje dot. np. możliwości wynajmu pojazdu zastępczego czy nawet rezerwacja biletów lub hotelu – to wszystko wchodzi w zakres usług świadczonych 24 godziny na dobę.

NNW kierowcy i pasażera
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów stanowi bardzo dobre uzupełnienie dla ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej i autocasco.

Równa Droga

– gdy uszkodzisz zawieszenie, układ wydechowy zapytaj.

Szyby

do dwóch zdarzeń w okresie ubezpieczenia

Zielona karta
Ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone w związku z prowadzeniem pojazdu za granicą zwane „Zieloną Kartą” nie ma już tak szerokiego zastosowania jak przed 1 maja 2004 r. Jednak na terenie niektórych krajów nadal jest wymagane.
Informacja prawna
Ubezpieczenie „Informacja Prawna” dołączamy bezpłatnie do ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych i Autocasco. Oferujemy możliwość konsultacji telefonicznej z prawnikiem, który udzieli ustnej informacji prawnej w przypadku kolizji, sprzedaży pojazdu, podczas podróży za granicą oraz w innych sytuacjach związanych z pojazdem.
Ochrona prawna
Właściciel samochodu może być narażony na koszty prowadzenia sporów prawnych związanych z posiadaniem i użytkowaniem auta. Ubezpieczenie „Ochrona prawna posiadaczy pojazdów mechanicznych” zapewni Ci refundację kosztów sporów prawnych związanych z ruchem drogowym, w tym z poruszaniem się ubezpieczonym pojazdem.

Mamy dla Państwa miłą wiadomość – Powiat żarski od 19 marca jest w najkorzystniejszej stawce ubezpieczeń komuniacyjnych Allianz co powoduje, iż jesteśmy jednymi z najtańszych ubezpieczycieli w regionie przy zachowaniu najlepszych standardów obsługi posprzedażowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

polecane przez klientów Seata, Skody i Renault

Pamiętaj: ubezpieczenie OC pojazdu mechanicznego jest ubezpieczeniem obowiązkowym i nawet jeżeli nie używasz pojazdu musisz je mieć, niezależnie od tego czy pojazd jest sprawny czy też nie. Coraz częściej zdarzają się sytuacje, gdy pojazd znajduje się w naprawie a trwa ona długo nawet parę miesięcy, musisz posiadać OC (taka sytuacja nie zwalnia cię to z wykupienia ubezpieczenia OC) .

zapraszamy !

zakres świadczeń przedstwiono na stronie :

http://www.allianz.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-komunikacyjne,197.html

zgłoszenie szkody i roszczenia

Centrum Likwidacji Szkód –

Zadzwoń pod numer infolinii : 801 10 20 30

Zadzwoń pod numer infolinii : 224 224 224

lub z telefonów komórkowych i za granicy :  +48 22 567 12 02

aby uzyskać informacje dotyczące zgłaszania i likwidacji szkód.

Szkodę możesz zgłosić również za pośrednictwem internetu sprawdź na stronie

http://www.allianz.pl/szkody-i-roszczenia/zgloszenie-szkody,30685.html.

Zapraszamy :

Agent Allianz Dariusz Kasica –  Żary ul. Podwale 10 Agent Dariusz Kasica tel. 604 610 748

Żary ul. Podwale 10 Agent TUiR Allianz Polska S.A.

ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance, Szyby, Równa droga, ochrona zniżki w OC, zielona karta

ubezpieczenia komunikacyjne TUiR Allianz Polska S.A.  w atrakcyjnych cenach zniżki do -70% w OC zniżki do -70% w AC, zniżka za zniżkę