przezorny

0 CommentsPrzezorny, zawsze ubezpieczony, a przyszłość nie musi zaskakiwać.

Dzięki ubezpieczeniu Plan na dziś i jutro, jesteś w stanie zabezpieczyć Siebie i Twoją Rodzinę.

Podstawowa umowa zawiera w sobie dwa aspekty, jeden inwestycyjny, drugi ochronny.

W pierwszym masz możliwość dokonania wyboru ile i jak inwestujesz poprzez dobór strategii inwestycji, przy czym wpłaty rozpoczynasz od 100 zł na całą polisę niezależnie od ilości osób ubezpieczonych.

W drugim czyli ochronnym podstawą jest ubezpieczenie na życie w wersji terminowej lub bezterminowej, oraz pozostałe opcje do wyboru między innymi :

  • zgon w wyniku wypadku,
  • uszczerbek na zdrowiu,
  • pobyt w szpitalu,
  • poważne zachorowania,
  • Allianz Best Doctors – czyli druga diagnoza medyczna,
  • assistance i inne ważne umowy dodatkowe.

przezorny

W umowie możesz dokonywać zmian wraz ze zmianami w Twoim życiu, zmiany mogą polegać na dodawaniu zakresów ubezpieczenia oraz sum ubezpieczenia. Możesz również dokonywać zmian polegających na odejmowaniu zakresów lub zmniejszaniu sum ubezpieczenia w posiadanych zakresach.

zapraszam.

Related Post

Prowadzisz firmę ?Prowadzisz firmę ?

0 Comments


prowadzisz firmę prowadzisz firmę, więc potrzebujesz odpowiednio skrojonego ubezpieczenia, które zapewni Ci spokój i jednocześnie odpowiednio zabezpieczy przed roszczeniami osób trzecich. Ubezpieczenie Pakiet Bezpieczny Biznes jest ubezpieczeniem, które zabezpiecza Twoją

inwestycja w pracownikainwestycja w pracownika

0 Comments


Inwestycja w PracownikaEfektywność pracy a ubezpieczenia pracownicze.Czy dobrze postrzegany pracodawca ma wpływ na zwiększenie efektywności Swoich Pracowników.Oczywiście, że tak w firmach które prowadzą rozbudowane programy dla Pracowników procentuje takie rozwiązanie,