Prawidłowe oznakowanie

0 Comments


Prawidłowe oznakowanie, czyli jak zachować się po wypadku

Pamiętaj jeżeli masz AC w Allianz to pobierz aplikację POMOC Allianz i wszystko załatwisz z miejsca wypadku, w sposób bardzo prosty.

pobierz aplikację Allianz Pomoc ze strony www.allianz.pl pobierz instrukcję jak to zrobić, następnie wpisz do aplikacji niezbędne dane i możesz dalej z niej korzystać, oczywiście nie życzymy nikomu aby miał okazję do tego, ale jak już zdarzy się nieoczekiwane to uprość sobie życie.

Pamiętaj również o prawidłowym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, tak aby w miarę możliwości nie powodowało ono dodatkowych zagrożeń dla innych uczestników ruchu, jeżeli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, wystaw trójkąt ostrzegawczy i poczekaj na Pomoc drogową.

W razie wypadku udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym jest Twoim obowiązkiem, nie zapomnij również o wezwaniu odpowiednich służb.

 

 

 

 

Related Post

OC doradcy unijnegoOC doradcy unijnego

0 Comments


OC doradcy unijnego, Odpowiedzialność cywilna zawodowa dobrowolna, chroni od szkód osobowych jak i majątkowych, z rozszerzeniem o KLAUZULĘ NR 9 – Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (świadczenie usług doradczych),

ABI / IODABI / IOD

0 Comments


Ogólne Warunki Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania zawodu Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym Przedsiębiorstwo: TUiR  Allianz Polska S.A. Produkt: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu Administratora Bezpieczeństwa