pełne Ubezpieczenie domu

pełne Ubezpieczenie domu
Bezpieczny Dom Plus ubezpieczenie u Agenta Allianz Dariusz Kasica Żary

Pełne ubezpieczenie domu,

Jeżeli tu jesteś to na pewno zbliża się wiosna i szukasz bardzo dobrego ubezpieczenia swojego domu, do tego specjalnie dla Ciebie pakiet zniżek, więc wybierz sprawdzoną markę TUiR Allianz Polska S.A.

Ubezpieczenie „Bezpieczny Dom Plus” sprawdzone rozwiązania w przystępnej cenie, ubezpieczenie od ryzyk nienazwanych z możliwością rozszerzenia o ryzyko powodzi, wandalizmu, kradzieży zwykłej i innych dodatkowych opcji.

Dodatkowym atutem ubezpieczenia w TUiR Allianz Polska S.A. jest możliwość ubezpieczenia nagrobków, ubezpieczenie ochrony prawnej możliwość wykupienia franszyzy – stały koszt 30 zł.

Pełne ubezpieczenie domu jest możliwe po odpowiednim dobraniu ryzyk, łącznie z ryzykami nienazwanymi aby nie było zaskoczenia, odpowiednio dobrane sumy ubezpieczenia i zakres pozwala spać spokojnie oraz spokojnie wyjeżdżać na wakacje.

Allianz Bezpieczny Dom Plus
Bezpieczny Dom Plus ubezpieczenie u Agenta Allianz Dariusz Kasica Żary

Często spotyka się osoby, które na kupno lub budowę domu zaciągają kredyt, który pochłania spore środki finansowe, zastanów się nad tym czy warto porządnie ubezpieczyć dom a może lepiej pozostawić ubezpieczenie, które proponuje bank, pamiętaj bank proponuje ubezpieczenie zaspokajające wysokość kredytu, często jednak wartość domu przewyższa zaciągnięty kredyt, więc ubezpieczenie powinno zawierać odpowiednie sumy ubezpieczenia nie tylko na dom, ale również ruchomości domowe. Można również rozbudować zakres o opcje dodatkowe.

Tagged with: ,