Ostatni dzwonek na narty

0 Comments


Ostatni dzwonek na narty z rabatem

Ostatni dzwonek na narty !

Tak to wbrew pozorom już ostatni dzwonek, aby wybrać się na niezapomniany wyjazd na narty we Włoszech lub na Słowacji. Polisa turystyczna na narty powinna mieć odpowiednio wysokie sumy ubezpieczenia aby nie okazało się, że wyjazd który miał być wspaniałym przeżyciem nie okazał się koszmarem. Wypadki w górach statystycznie występują dość często, więc nie mów że to nie dotyczy Ciebie.

Każdy narciarz wie, że dobre ubezpieczenie to nie tylko koszty leczenia, ale również NNW i OC w życiu prywatnym, szczególnie zapominaną a najtańszą opcją jest OC. Polecam sumę ubezpieczenia minimum 500 000 złotych, oczywiście dostępny wybór to od 10 000 do 800 000 złotych.

Ostatni dzwonek na narty z rabatem

 Szybki kontakt

Włochy narty w promocji

Jak można zauważyć powyższy przykład pokazuje, że dobre ubezpieczenie wcale nie musi być drogie! Warto wybierać wysokie sumy ubezpieczenia, aby nie było niespodzianek, a sami wiemy ile może kosztować leczenie po ewentualnym wypadku na nartach. Przykładów w mediach i nie tylko jest wiele.

przykłady:

na stronie Mondial Assistance

umowy dodatkowe w Globtroter

Related Post

Allianz Bezpieczny Dom Plus

ubezpieczenie domuubezpieczenie domu

0 Comments


Ubezpieczenie domu, Ubezpieczenie domu, tak jeżeli tutaj jesteś to na pewno szukasz odpowiedniego ubezpieczenia domu, które właśnie my mamy w zakresie. Z nami ubezpieczysz dom od ryzyk nienazwanych oraz powodzi,

ubezpieczenie domuubezpieczenie domu

0 Comments


Jak ważne jest posiadanie ubezpieczenia domu, mieszkania wiedzą te osoby, które miały w swoim życiu konieczność likwidacji szkody, niejednokrotnie okazywało się że brak ubezpieczenia domu, mieszkania powodował problemy finansowe na