Warning: Creating default object from empty value in /home/complex/domains/e-allianz.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/modules/landing-pages/module.php on line 474

OC instruktora sportu

0 Comments


OC instruktora sportu, trenera

Jesteś instruktorem sportu i pracujesz na umowę o pracę, a czy zastanawiałeś się nad  tym czy posiadasz odpowiednie ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej ?

Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą na pewno pomyślałeś o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej swojej firmy, ale będąc instruktorem sportu czy pomyślałeś o rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia OC o odpowiednią klauzulę ?

Klauzula instruktora sportu lub trenera jest stosunkowo tania, np. podstawowe roczne ubezpieczenie z sumą gwarancyjną 100 tys. zł to koszt rzędu od 88 zł dla pracownika i od 176 zł dla przedsiębiorcy. Ceny zależą od rodzaju dyscypliny sportowej której jesteś instruktorem lub trenerem.

Pomyśl o własnym zabezpieczeniu pracy, którą wykonujesz. Coraz częściej podejmując pracę w charakterze trenera lub instruktora takie ubezpieczenie jest wymagane przez pracodawcę, ponieważ nawet jeżeli pracodawca posiada odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to towarzystwa ubezpieczeniowe wychodzą do pracowników z regresem, który może stanowić krotność wynagrodzenia pracownika.

Dodatkowo możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia o ochronę retroaktywną, wydłużony okres składania roszczeń oraz o ochronę prawną.

Tak więc jeżeli jesteś osobą prowadzącą sekcję sportową, ta oferta jest dla Ciebie, OC instruktora sportu lub trenera jest rozwiązaniem dopasowanym odpowiednio pod kątem tej działalności. Warto posiadać taką polisę ponieważ coraz więcej osób występuje z roszczeniami ze względu na błędy popełniane przez instruktorów. Zastanów się czy  cena za spokój nie jest tego warta.

Odpowiedzialność cywilna jest rozszerzona o OC najemcy nieruchomości, zakres ubezpieczenia zależy od indywidualnych potrzeb.

http://e-allianz.pl/oc-zawodowe-dobrowolne/

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/#/

 

Related Post

to ty decydujeszto ty decydujesz

0 Comments


to ty decydujesz kiedy zaczniesz, ale im szybciej tym lepiej i taniej To ty decydujesz, czy jest to dobre określenie, oczywiście, że tak. Decyzja o zakupie ubezpieczenia zależy zawsze od

Oblicz cenę OCOblicz cenę OC

0 Comments


Oblicz cenę OC na stronie www.allianzdirect.pl zamieszczony został nowy i najszybszy kalkulator ubezpieczenia pojazdu. Sprawdź cenę ubezpieczenia – zapraszam również do kontaktu. TUiR Allianz Polska S.A. przedstawia nowe możliwości i

Promocje AllianzPromocje Allianz

0 Comments


Promocje Allianz, tak również u nas możesz skorzystać z licznych promocji, zarówno w ubezpieczeniach na życie jak i w ubezpieczeniach majątkowych, dowiedz się o aktualnych promocjach w naszej agencji. 1.