nowe promocje

0 Comments


Nowe promocje,

Od maja zapraszamy do korzystania z promocji w TUiR Allianz Polska S.A. oraz w TU Allianz Polska S.A.

nowe promocje obejmują klientów obecnych jak również klientów nowych, dla osób które posiadają ubezpieczenia na życie dajemy możliwość skorzystania z promocyjnych stawek ubezpieczenia majątku poprzez przyznanie dodatkowych zniżek do 30 %, dla klientów zainteresowanych indywidualnym ubezpieczeniem na życie promocja – „12 składka gratis”

warunki promocji dostępne za naszym pośrednictwem, zapraszamy

Ze zniżek promocyjnych w ubezpieczeniach domów, mieszkań możesz korzystać również dopisując do ubezpieczenia domowników, tak więc opłaca się posiadać dodatkowe ubezpieczenia w TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A. .

Jesteś ubezpieczony w zakładowym ubezpieczeniu grupowym, również może się okazać, że otrzymasz dodatkowy bonus przy zawieraniu innego ubezpieczenia.

W ubezpieczeniach komunikacyjnych stosowana jest również zasada zniżka za zniżkę, czyli posiadasz zniżki w OC możesz uzyskać dodatkowe zniżki w AC, wysokość dodatkowej zniżki zależy od twojej historii w bazie UFG.

Related Post

OC doradcy unijnegoOC doradcy unijnego

0 Comments


OC doradcy unijnego, Odpowiedzialność cywilna zawodowa dobrowolna, chroni od szkód osobowych jak i majątkowych, z rozszerzeniem o KLAUZULĘ NR 9 – Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (świadczenie usług doradczych),

Allianz Gwarantowany Kapitał

OC zawodoweOC zawodowe

0 Comments


Informujemy, że z dniem 05.06.2019 roku został wprowadzony do sprzedaży nowy produkt – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu. Produkt dedykowany jest do wyselekcjonowanych grup zawodowych / podmiotów tj.:

chcesz inwestowaćchcesz inwestować

0 Comments


Chcesz inwestować Jeżeli chcesz inwestować zacznij z Planem na dziś i jutro. Wybierz swój „Plan na dziś ” , w którym możesz skorzystać z trzech funduszy modelowych, lub inwestujesz samodzielnie,