Allianz Rodzina GZ 13.

Allianz Rodzina GZ 13.

Ubezpieczenie Allianz Rodzina GZ13 jest proste i wygodne w zawarciu i obsłudze. Dzięki tej ofercie możecie zyskać nowych klientów do swojego biznesu i zostać ekspertami, którzy doradzają nie tylko ubezpieczenia: majątkowe, czy komunikacyjne, ale także życiowe.

Co zapewni Wam prostotę i wygodę zawarcia i obsługi ubezpieczenia Allianz Rodzina GZ13?

  • nowy CZAK grupowy z czytelnym i intuicyjnym układem okien oraz podpowiedziami przy ryzykach;
  • modułowy sposób przygotowania oferty, którą można zrobić na bazie zdefiniowanych zakresów ryzyk, dowolnie dobierając moduły;
  • dostępność wszystkich 8 pakietów dodatkowych dla każdej firmy, co ułatwia argumentację i sprzedaż nawet w małej firmie;
  • wygodny, nowoczesny proces zawarcia dzięki wprowadzeniu e-deklaracji (bez dokumentów papierowych) dla pracownika, a także jego rodziny;

Zalety ubezpieczenia Allianz Rodzina GZ 13

Dziś klienci troszczą się o zdrowie oraz życie swoje i najbliższych bardziej niż kiedykolwiek. Wielu z nich szuka teraz dodatkowej ochrony  nie tylko dla siebie, ale także dla dzieci, rodziców, małżonka lub partnera.

Nowa odsłona produktu ubezpieczenie grupowe Allianz Rodzina GZ 13 odpowie na ich potrzeby. Co zyska klient ?

• Aż 8 pakietów dodatkowych do wyboru prze ubezpieczonego, w atrakcyjnych cenach – 5, 10 albo 15 zł, 

• Świadczenia standardowe dla ubezpieczenia grupowego wzbogacone o unikalna na rynku usługi assistance w ramach danego ryzyka np. : 

° oprócz standardowej wypłaty za urodzenie dziecka dodatkowa w zestawie dołączamy np. assistance dla mama:

º oprócz standardowej wypłaty w razie zgonu w wyniku wypadku dodatkowo zapewniamy assistance pogrzebowy tzn. realną pomoc przy organizacji pogrzebu, pokrycie koszów organizacji konsolacji czy transportu uczestników etc, :

º oprócz standardowej wypłaty w razie poważnego zachorowania ubezpieczony dostaje do dyspozycji zestaw konsultacji lekarskich i badań.

 

 

Tagged with: , , ,

Dodaj komentarz